wp

Öğrenci Taşımacılığı


Öğrenci Taşımacılığı

KAYMAKLAR Turizm, okul servisi ve öğrenci taşımacılığında, kreş, anaokulu, okul, dersane ve üniversite gibi geniş bir yaş grubu ve eğitim düzeyinde, güveni, güleryüzlü ve emniyetli yolculuğu esas alarak, üst seviyede sorumluluk bilinciyle çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktadır.

Okul taşıtlarımızda çalışan, öğrencilerimize yardımcı olan personellerimiz ile öğrencilerimiz güvenli şekilde yolculuk etmektedir. Öğrenci taşımacılığı için müşterilerimizden en uygun ücretleri talep etmekteyiz. Ücretlerden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve sizler için öğrenci taşımacılığına devam etmekteyiz.

Bu alanın hassasiyetine uygun bir şekilde, mevzuata göre yenilenen araç filomuzla, özel olarak seçilen ve sürüş eğitimlerinin yanı sıra davranış ve pedagojik eğitimler de alan şoförlerimizle, 12 yıllık tecrübemizle, çocuklarımızın okul-ev ulaşımında hizmet vermekteyiz.

İnsan odaklı yaklaşımı, özellikle okul öncesi ve sonrası farklı yaş gruplarında geliştirdiği güvenlik ve davranış hassasiyetleriyle, müşteriler için esnek fiyat politikasıyla ve sahip çıktığı ortak insanlık değerleriyle, bu sektörde kalıcı bir şirket olarak sorumluluk taşıyoruz.

OKUL GEZİLERİ’nde de aynı hassasiyetle hareket ediyor, müşteriye uygun araç ve fiyat alternatifleri ile esnek çözümler sunuyoruz.

Karar vermeden, geniş araç ağına sahip, kaliteli ve konforlu ulaşımı güvenlikli bir şekilde sunan, deneyimli personeliyle "çözüm ortağı" olarak sahada hareket etmekteyiz.

Yüksek Düzeyde Sorumluluk ve Güvenlik!

Öğrenci taşımacılığında, farklı yaş aralığındaki çocuklarımıza yönelik geliştirilen güvenlik prosedürleriyle hareket ediyoruz. Bu konuda eğitimli ve bilinçli şoförlerimiz, kalitemizin ve ürettiğimiz ortak insani değerlerin temsilcisi olarak görevleri başındadır. Değişen mevzuat ve prosedürlere uygun bir şekilde yenilenen filomuz, düzenli bakımları yapılan son model ve konforlu araçlardan oluşmaktadır. Öğrenci taşımacılığında, her zaman üst düzey bir sorumluluk bilinciyle hareket ederek, emanet olarak gördüğümüz çocuklarımızın ev-okul arası ulaşımında emniyetli bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Servis host ve hosteslerimiz ile şoförlerimiz, uyum içinde ve güvenlik prosedürlerini yerine getirerek, yolculuk emniyetini sağlamaktadır.

Dakik ve Konforlu Ulaşım!

Zamanında beklenen yerde olmak ve yolcumuzu dakikasında varacağı yere ulaştırmak, temel düsturumuzdur. Öğrenci taşımacılığında bu düsturumuzu yüksek bir hassasiyetle uyguluyoruz. Sabah servis beklemenin çocuklarımız için güçlüklerini biliyoruz. Hakeza akşam, çocuklarını bekleyen ebeveynin küçük bir gecikmedeki endişesini ve telaşını anlıyoruz. Bu duyarlılık ve hassasiyetle, bekletmeden ve vaktinde, öğrencilerimizi sabah evden alıp okula, akşam da okuldan eve sağlıklı ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Olası gecikmelerde, ilgili servis personelimiz etkili ve zamanında bir iletişimle velileri bilgilendirerek, endişeleri gideriyor.

Bireysel Sigorta İle Güvence

KAYMAKLAR Turizm , şükürler olsun, 30 yıllık personel ve öğrenci taşımacılığında, herhangi bir üzücü kazaya sebebiyet vermemiştir. Ancak her ihtimal düşünülerek, bütün yolcularımız, ferdi kaza koltuk sigortası kapsamında güvence altındadır.