wp

Özel Transfer Hizmetleri


Özel Transfer Hizmetleri

Kaymaklar Turizm Özel Transfer Hizmetleri olarak; firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları kolaylıkla karşılanıyor. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmıyor. Bu sistem sayesinde firmalar, hem büyük oranlarda tasarruf ediyor hem de ulaşımdan kaynaklanan problemlerle uğraşmadan sorunsuz bir hizmet alıyorlar.

Sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine; modern ve donanımlı araçlarla hizmet veriyor, deneyimli araç sürücüleri ile sektörün en güvenilir ulaşım imkanını sağlıyoruz.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evraklarını götürüyor, işlerinin takibi de talep edildiği takdirde Özel Transfer Hizmetleri birimimizce özenle yapılıyor.

Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımızın tamamı, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulurken, istenildiği anda tüm transfer takip verilerimiz paylaşılabiliniyor.

2012 yılında başladığımız özel transfer hizmetine şu anda (RAKAM YAZILACAK) araçlık geniş bir filo ile devam ediyoruz. Üstelik en fazla firmaya hizmet veren ve en yüksek araç sayısına sahip firma olma özelliği ile özel transfer sektörünün öncü markasıyız.