wp

Personel Taşımacılığı


Personel Taşımacılığı

Kaymak Turizmin ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, 2012 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bugün birçok araçtan oluşan modern filosu, sektörün ilerisinde teknolojik alt yapısı, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmekte ve getirdiği yeniliklerle sektöre yön veren firma konumundadır.

Kalite politikamız gereği, bünyemizde çalışacak tüm sürücülerimiz belli eğitimlere tabi tutulmakta ve bu eğitimler neticesinde başarılı olan sürücülere sertifika verilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

İş güvenliği politikamız gereği araç ve sürücülerimizde olması gereken tüm belgeler tarafımızca dijital ortamda tutulmaktadır. Müşterilerimiz kurumsal portalımıza giriş yaparak, sürücü ve araç belgelerine ulaşabildiği gibi ayrıca araçların günlük hareket sayıları, harita ve tüm güzergah detaylarını bu sistem üzerinden takip edebilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu ayrıcalık ile bilgiye anında ulaşabilme ve şeffaflık konusunda taşımacılık sektöründe en güvenilir marka olma misyonumuzu yerine getirmekteyiz.

Kaymak Turizm olarak önemsediğimiz en önemli unsurlar;

Güvenlik
Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ve Çatı Sigortası ile güvence altındadır.

Kalite
Kaymak Turizm, sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Prestij
Kaymak Turizm marka değeri, hizmet verdiği müşteri profili ve hizmete bakış açısı ile sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla hizmet kalitemizi artırarak müşterilerimizin tercih ettiği firma konumumuzu korumaktır.

Sürücülerimiz
Firmamızda sürücü adayları titizlikle seçilmektedir. Müşterilerimizin hizmetine sunacağımız araç sürücüleri öncelikle belli başlı eğitimlere tabi tutulmaktadır ve  en az 25, maksimum 55 yaşını geçmemiş olmalıdır. Vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla geçen araç sürücülerine sertifika verilmektedir. Araç sürücülerimizin almış olduğu bu eğitimlerin dışında hiçbir sağlık problemi olmaması, her hangi bir suçtan sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir. Her yıl yenilenen belgeler ile adli sicil, ehliyet sicil ve sağlık durumları kontrol edilerek  gerekli belgeler müşterilerimize ibraz edilmektedir.Tüm yeterliliklerini sağlayan araç sürücülerimiz, firmamızın standartlarında tek tip kıyafet giymektedir ve aracının temizliğine özen göstermek zorunluluğundadır. Personeller ile gereksiz diyaloğa girmemekte, kurumsal  iş yapış tarzımız gereği bağlı olduğu proje yöneticimizin ve hizmet sağladığı kurumun gerektirdiği şekilde hareket etmekle mükelleftir.

Eğitim

  • İleri Sürüş ve defansif Sürüş Eğitimi
  • Etkili İletişim Eğitimi
  • İlkyardım Eğitimi
  • Problem Çözme ve Yaratıcılık Eğitimi
  • Stresle Başa Çıkma Eğitimi
  • Vaka Analizi Eğitimi
  • Psikoteknik
  • İş başı ve Oryantasyon Eğitimi

 

Proje Yöneticilerimiz;
Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için proje yöneticileri atamaktayız. Proje yöneticilerimiz hizmet vermekte olduğumuz firmaların, tüm mesai girişlerinde ve çıkışlarında servis araçlarımızın ve sürücülerimizin araç temizlikleri, kılık kıyafet standartlarımızın uygunluğu, araç içi ısıtma ve soğutma tertibatlarının yeterliliğini rutin olarak kontrol etmekte ve aksayan konularda gerekli raporlamalarını yaparak tedbirlerini almaktadırlar.

Bağımsız Denetim Ekibi;
Bu departmanımızda çalışan sorumlularımız, hizmet vermekte olduğumuz firmaların mesai başlangıç veya bitiş saatlerinde proje yöneticisinden bağımsız ve habersiz olarak, proje yöneticilerimizin ve servis araçları ile sürücülerin uymak zorunda oldukları standartların kontrollerini gerçekleştirmekte, uygunsuz gördükleri konuları şirket yönetimimize raporlayarak gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır. Proje yöneticilerimizin dışında yapmış olduğumuz bu denetim sayesinde müşteri şikayeti oluşmadan olumsuzlukların önüne geçilebilmekte bu da müşteri memnuniyetinin büyük ölçüde artmasına neden olmaktadır.

Habersiz Denetim;
Bağımsız denetim ekibimizde görevli personellerimiz, bünyemizde çalışmakta olan sürücülerimizin servis esnasında trafik kurallarına uyumlarını kontrol etmektedir. Servis aracımızla hizmete başlangıç noktası ile personeli bıraktığı son nokta arasında belli bir takip mesafesinde kalarak habersiz şekilde takibi sağlanmaktadır. Yapmış olduğumuz bu denetimde; Emniyet şeridinin kullanımı, hatalı sollama ve trafikte seyir halinde olan diğer araçları rahatsız edecek şekilde araç kullanan sürücülerimiz kamera ile kayıt altına alınmakta ve iş aktine derhal son verilmektedir.

Hız Limitleri ve Güzergaha Uygun Hareket Edilmesi;
Bünyemizde çalışmakta olan tüm araçlarımız şehir içi hız limitlerine uymak ve hizmet vermekte olduğumuz firmanın belirlemiş olduğu güzergah dahilinde hareket etmek zorunluluğundadır. Tüm servis araçlarımız GPS takip sistemi ile kontrol altında tutulmaktadır. Müşterilerimiz ile anlaşma sağlanan güzergahlar sistemimize tanımlanmakta ve güzergah dışına çıkan araçlarımız ile hız limitlerine uymayan sürücülerimiz sistem üzerinden tespit edilebilmektedir. Kullanmakta olduğumuz takip sistemi sayesinde hız limitine uymayan ve ya güzergah dışına çıkan aracın bilgileri otomatik olarak hem firmamıza hem de hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize sistem üzerinden kişilere bağlı kalmaksızın mail ortamında gönderilmektedir. Hız limitlerini aşan ve ya belirlenen rota dışına çıkan araç sürücülerimiz bu doğrultuda tarafımızca uyarılmakta, aynı konuların tekrarı durumunda iş aktine derhal son verilmektedir.

Akıllı Araç Takip Sistemi
Tüm tarayıcılarla uyumlu çalışma ( Eklenti vb. kurulum gerektirmeden | Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Yandex Browser, Safari, İnternet Explorer 10 ve üzeri) 4 Dil Desteği Android, Iphone Uygulaması, Kullanıcı dostu arayüz, kolay kullanım ve çevrimiçi, çevrimdışı dökümanlar ile sistem anlatımı Birden fazla tarayıcı sekmesinde kaybolup gitmek yerine yerleşik uygulama şeklindedir.Tüm sayfalarınızı tek bir pencere üzerinden yönetebilir, bir sayfada işlem yaparken aynı zamanda başka sayfalarda farklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Araç Takip Sistemi?

Kontrolü arttırır. 7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrolü ve denetimi artırır.

Güvenli sürüşü sağlar. Araçların kötü kullanılmasını ve hız yapılmasını engelleyerek trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Olası kaza veya acil durumunda alarm gönderir. Böylece kaza riskini düşürür, trafik cezalarını azaltır, acil durumlarda ise anında müdahale imkanı sağlar.

Zamandan kazandırır. Araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek işe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar ve iş akışını optimize eder. Sürücülerle, nerede oldukları konusunda yapılan gereksiz telefon görüşmelerini ortadan kaldırır. Böylece iş gücünden önemli oranda tasarruf sağlar ve zaman kazandırır.

Güzergah Rota Optimizasyonu
Uzman ekibimizce kullanmış olduğumuz yazılımlar aracılığıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda servis araçlarındaki doluluk oranları, servis aracındaki yolculuk süresi, personelin servis aracına yürüme mesafesi gibi konularda gerekli çalışmaları yaparak en uygun rota planını belirlemekteyiz.

Yapmış olduğumuz bu uygulama sayesinde, müşterilerimizin kullanmaları gereken en uygun güzergah planını belirleyerek servisteki yolculuk sürelerini kısaltabildiğimiz gibi, müşterilerimize sağladığımız güzergah optimizasyonu sayesinde maliyet avantajı da yaratabilmekteyiz.

Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.