wp

Personel Taşımacılığı

Öğrenci Okul Servisi

(V.İ.P) Özel Servis Hizmetleri

DOĞRU HİZMET

Aldığımız görevleri yerine getiririz.

KALİTELİ HİZMET

Kalite anlayışımız ile hizmet veririz.

UYGUN FİYAT

Ekonomik bütçeye uygun.

MÜŞTERİ ODAKLI

Size en hızlı şekilde yanıt veririz.


KaliteliHizmetler

Sizlere sunduğumuz hizmet tamamen kaliteli bir şekilde verilmektedir.


Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Kaymak Turizmin ana faaliyet konusu personel taşımacılığı olup, 2012 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İncele
Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

KAYMAKLAR Turizm, okul servisi ve öğrenci taşımacılığında, kreş, anaokulu, okul, dersane ve üniversite gibi geniş bir yaş grubu ve eğitim düzeyinde, güveni, güleryüzlü ve emniyetli yolculuğu esas alarak, üst seviyede sorumluluk bilinciyle çocuklarımızın ulaşımını sağlama

İncele
Özel Transfer Hizmetleri

Özel Transfer Hizmetleri

Kaymaklar Turizm Transfer Hizmetleri olarak; firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları kolaylıkla karşılanıyor.

İncele

Üstün HizmetNeden Biz?

Sizler için en iyi kalitede çeşitli servislerimizle her daim işimizin başındayız.


Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki düşünceleri

İlk defa tur gezisine katıldım, her şey çok güzeldi. Halit bey ve ekibine, Rehberimize güler yüzleri ve yaklaşımları için teşekkür ederiz. Farklı turlarda tekrar görüşmek dileğiyle.

Serkan VERİM

Serkan VERİM Müşteri

Güvenli, saygılı ve eğlenceli bir tur yapmak istiyorsanız Kaymaklar Turizmi tavsiye ederim. Tekrar emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Hasan POLAT

Hasan POLAT Müşteri

İlk kez bir turla geziye katıldım. Kaymaklar turizmin sahibine, ekibine ve rehberimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Unutulmaz bir G.A.P turu oldu. Konakladığımız tarihî oteller, ekibin ilgi ve özeni mükemmeldi. Fırsatım olduğu her turda katılmak dileğiyle.

Seda ÖZKAYNAR

Seda ÖZKAYNAR Müşteri