wp

Hakkımızda


Kaymaklar Turizm 2012 yılında Sakarya ilinin Akyazı ilçesinde kurulmuştur. Öğrenci servisi, Personel taşımacılığı ve V.İ.P Özel transfer hizmetleri alanında ciddi, kaliteli ve güvenilir bir şirket anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kaymaklar Turizm; toplam (Rakam Yazılacak) araçlık filosu ile bugün Akyazı da en büyük şehir içi servis firmalarından birine sahiptir. Şirketimizden hizmet alanlar; modern, hızlı, güvenilir ulaşım imkânından yararlanmaktadır.  Operasyon personellerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak uygunsuzluklar karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları  anında ve yerinde çözmektedir. 

Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumumuzu korumak amacındayız. Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

İLKE VE HEDEFLERİMİZ

Güvenilir hizmet sunar, Kaliteli servis anlayışını benimser,

Taşımacılıkta dakiklik esastır, İnsan odaklı yaklaşımdan ilham alır,

Yenilikçidir; yenilikleri benimser, yeni teknolojileri kullanır, Firmalara özel inovatif ve esnek çözümler düşünür,

Esnek fiyat politikası uygular, Çalışanların firma aidiyetini ve memmuniyetini önemser,

Yeni model ve konforlu araçlar ile hizmet verir,

Uluslararası kalite standarlarını benimser ve uygular,

Şeffaf ve kolay ulaşılır bir organizasyon yapısını benimser,

Her zaman sorunun değil çözümün bir parçası olarak hareket eder.